A Tátra Téri Általános Iskola honlapja


A tartalomhoz

tanulmanyi20132017

Rejtett oldalak

2017. március

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny


Grafika I. kategória

Kornokovics Kitti 5.a

III. helyezés

Grafika II. kategória

Bódi Roland 8.a
I. helyezés

Szövegszerkesztés kategória

Horváth Zsanett 8.a
IV. helyezés



Felkészítő: Nagy Éva

2016. február

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny


Grafika I. kategória

Kornokovics Kitti 4.a
IV. helyezés


Szövegszerkesztés kategória


Horváth Zsanett 7.a
II. helyezés

Grafika II. kategória

Bódi Roland 7.a
II. helyezés

Felkészítő: Nagy Éva



2016. március

"110 éves a Városháza"

Benkucs Kíra 4.a
különdíj


Fekészítő: Horváth Eta





2015. május 12.


Szoyka Árpád helyesíró verseny eredménye


felső tagozat


5. évfolyam
I. Szatmári Barbara 5. a
II. Góz Margit 5. a
III. Sárközi Veronika 5. a

6. évfolyam
I. Sajdik Edina 6. a
II. Matusz Zsófia 6. a
III. Bernáth Gyula 6. b

7. évfolyam
I. Horváth Viktória 7. a
II. Harasztosi Judit 7. a
III. Bernáth Adrienn 7. a

8. évfolyam
I. Bank Liliána 8. a
II. Lázár Enikő 8. a
III. Hortobágyi Bence 8. a

szervező: Kmotriczáné Fodor Ildikó
magyartanár




2015. április

Kerületi német nyelvi verseny

Hortobábyi Bence 8. a

III. helyezett

Felkészítő: Sykó Nóra



2015. március


Fővárosi vers-és prózamondó verseny kerületi fordulója
7-8. évfolyam

Kategóriánként kilenc iskola tizennyolc tanulója mérhette össze tudását a magas színvonalú tehetségkutató versenyen.


Tanulóink a középmezőnyben végeztek:
7-8. évfolyam

Lázár Enikő
8. helyezés

Bank Liliána
9. helyezés


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó
magyartanár



2015. március

"Márciusi ifjak" szavalóverseny


Sárközi Veronika 5. a
IV. helyezés


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó
magyartanár


2015. február

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
kerületi fordulója



A verseny célja: anyanyelvünk ápolása, anyanyelv szeretetének az erősítése, valamint a munkavégzéshez szükséges helyesírási kompetencia fejlesztése.


Az iskolai válogatóversenyek I. és II. helyezett tanulói vehettek részt a kerületi fordulón:
évfolyamonként kilenc iskola tizennyolc tanulója mérhette össze tudását a magas színvonalú, nagy múltra visszatekintő versenyen.

Tanulóink a középmezőnyben végeztek:

8. évfolyam:
Bank Liliána
7. helyezés

Filkor Dávid
8. helyezés

5. évfolyam:
Suki Zsófia
9. helyezés



Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó magyartanár


2015. február

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny

Szövegszerkesztés kategória

Nagy Balázs Gergő 8.a
II. helyezés

Táblázatkezelő kategória

Abai Bálint 8.b
II. helyezés

Filkor Dávid
III. helyezés

Prezentáció kategória

Harsányi Krisztián
IV. helyezés

Felkészítő: Nagy Éva



2014. december


Kerületi rajzverseny

Benkucs Kíra
3.a

II. helyezés


Felkészítő: Horváth Etelka


2014. november

"Pesterzsébet 90 év múlva"
"Mesél a történelem"
Rajzpályázat

Benkucs Kíra
3.a

I. helyezés

Felkészítő: Horváth Etelka



2014. november


" Szép Magyar Beszéd" verseny kerületi fordulója



7-8. évfolyam

Bank Liliána
Lázár Enikő



Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó


2014. március 19.


Környezetismereti csapatverseny

2. osztály

Kovács Botond
Kornokovics Kitti
Vas Emese

Felkészítő: Horváth Etelka



2014. március 19.

Környezetismereti csapatverseny

3. osztály

Szalai Lilla
Mész János
Tóth Barnabás

Felkészítő: Döbrente Györgyi



2014. március 19.


Kerületi matematikaverseny

5. osztály

Matusz Zsófia
Berényi Rómeó

Felkészítő: Varga Olga


6. osztály

Bernáth Adrienn

Felkészítő: Sárvári Tamás




2014. március 6.

Fővárosi vers- és prózamondó verseny
kerületi forduló

Prózamondó kategória 7-8. évfolyam
V.
Návai Aurél 8. a


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó



2014. március 6.

Vermondó verseny

7-8. osztály

Lázár Enikő


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó


2014. március 6.

Versmondó verseny

5-6. osztály

VI. Szombati Rebeka
Matusz Zsófia


Felkészítő: Berhidi Andrea



2014. március 5.

Helyesíró verseny

4. osztály
Harsányi Lili
Pátkay Dániel


Felkészítő: Cseh Sándorné


2014. február 27.

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
kerületi forduló

IV.
Guzmics Dorottya 8. b


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó




2014. február 7-8.

Kerületi informatika verseny

5-6. évfolyam

grafika: Nyárai Cintia 5.a

7-8. évfolyam

Word: I. Nagy Balázs Gergő

táblázatkezelő: III. Abai Bálint 7.a, IV. Filkor Dávid 7.a

grafika 7-8. : III. Kiss Krisztián 8.a

PowerPoint: Harsányi Krisztián 7.a, Hoklics Martin 7.a


Felkészítő: Nagy Éva


2013. december

Rajzverseny

V. Benkucs Kira



PIGYŐ különdíj

Villás Tímea


Felkészítő: Horváth Eta



2013. december

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

VI. Kovács Noémi


Felkészítő: Kutrováczné Holló Szilvia


2013. december

Angol nyelvi és osrszágismereti verseny
7-8. osztály I. kategória


III. Guba Péter 8.a
VI. Návai Aurél 8.a



Felkészítő: Némethné Farkas Tímea

Angol nyelvi és osrszágismereti verseny
7-8. osztály II. kategória

VI. Abai Bálint, Bank Liliána 7.a



Felkészítő: Pulay Gabriella



2013. november

Népdaléneklési verseny (szóló)


Szalai Barna 5.b


Felkészítő: Kőszegi Dóra


2013. november

Lakóhely-ismeret komplex verseny


Harsányi Lili 4.a
Kaszab Rozina 4.a
Szatmári Barbara 4.a


Felkészítő: Cseh Sándorné



2013. november

Szép Magyar Beszéd verseny

5-6. osztály
Matusz Zsófia 5.a
Horváth Balázs 5.b


Felkészítők: Némethné Farkas Tímea, Temesi Mária

7-8. osztály
Bank Liliána 7.a
Lázár Enikő 7.a


Felkészítő: Kmotriczáné Fodor Ildikó



2013. november

Montágh Imre szépolvasó verseny

Harsányi Lili 3.a
Suki Zsófia 3.a


Felkészítő tanár: Cseh Sándorné


2013. november 6.

Alsós versmondó verseny
VI. helyezés

Kovács Botond 2a
Vass Emese 2.a



Felkészítő tanár: Tolnai Tímea


2013. október 15.


Milleniumi Kupa történelmi vetélkedő

"Tárnokok"
VI. helyezés
Bodnár Balázs 7.a
Bank Liliána 7.a
Filkor Dávid 7.a


Felkészítő tanár: Pulay Gabriella


Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenübe