A Tátra Téri Általános Iskola honlapja


A tartalomhoz

Sport20132016

Rejtett oldalak


"Akikre büszkék vagyunk"


2017.május

Kerületi Diákolimpia labdarúgás

II. korcsoport
IV .hely

Bandor Levente 4.a
Bezzeg Dorina 4.a
Czábovszki Attila 4.a
Csiki Gusztáv 2.a
Karvai Béla 4.a
Kovács Anett 3.a
Kovács Zoltán Roland 4.a
Orgona Károly Rómeó 4.a
Szilágyi Noel Radamesz 4.a
Tallósi Attila 2.a


Felkészítő :Horváthné Ritter Katalin


2017. április


Kerületi Diákolimpia
Atlétika
IV. korcsoport

csapat
II. helyezés

Berényi Rómeó 8.a
Csiklya Márk 8.a
Modovan Mihály 8.b
Sárközi Sándor 8.a
Tarjányi Krisztián 8.b

egyéni
Berényi Rómeó 8.a
I. helyezés

Modovan Mihály 8.b
II. helyezés


Felkészítő: Herczegh Tamás


2016. szeptember


Kerületi Diákolimpia
Labdarúgás

IV. korcsoport

I. helyezés


Csiklya Márk 8.a
Góz Lajos 8.a
Horváth Áron 8.b

Manaszier Zsolt 8.b
Moldovan Mihály 8.b
Sárközi Sándor 8.a
Szalai Barna 8.b

Tarjányi Krisztián 8.b

Felkészítők:
Gaál Sándor
Herczegh Tamás




2016. szeptember

Kerületi Diákolimpia
Labdarúgás
II. korcsoport

II. helyezés

Bezzeg Dorina 4.a
Czábovszki Attila 4.a
Csiki Gusztáv 2.a
Karvai Béla 4.a
Kovács Anett 3.a
Kovács Zoltán Roland 4.a
Orgona Károly Rómeó 4.a
Szilágyi Noel Radamesz 4.a



Felkészítő:
Horváthné Ritter Katalin


2015. szeptember

Diákolimpia
Kispályás labdarúgó bajnokság
II. korcsoport


II. HELYEZÉS

Vanyek Máté 4.a
Valavárí Zoltán 4.a
Kiss Dominik 4.a
Lakatos Arnold 4.a
Orgona Károly Rómeó 3.a
Czábovszki Attila 3.a
Radó Dominik 3.a
Kovai Levente 3.a
Kovács Zoltán Roland 3.a
Bezzeg Dorina 3.a
Banda Levente 3.a

Felkészítő: Horváthné Ritter Katalin


2015. szeptember

Diákolimpia
Kispályás labdarúgó bajnokság
I. korcsoport


II. HELYEZÉS

Tallós Attila
Kovács Anett
Szilágyi Kevin
Csiki Sándor
Szőnyi Péter
Berényi Krisztián

Felkészítő: Horváthné Ritter Katalin


2015. március


Diákolimpia Elődöntő
Kyokushin Karate


Nádházi Norbert 8.b


IV. helyezés
bronzérem

Felkészítő: Horpácsik György
Seishin Sportegyesület



2015. március

Tátra OPEN házi magasugró verseny


Helyezés

Név

Osztály

Ugrás hossza

1.

Manaszier Zsolt

6/B

120 cm

2.

Tarjányi Krisztián

6/B

120 cm

3.

Bernáth Sándor

8/B

115 cm

4.

Pálos Norbert

7/A

110 cm

5.

Mida Renátó

6/B

110 cm

6.

Bandula Mihály

7/A

105 cm

7.

Szalai Barnabás

6/B

105 cm

8.

Fligur János Szebasztián

6/B

95 cm

9.

Sárközi Sándor

6/A

95 cm

10.

Zsák Alexander

6/B

90 cm

Helyezés

Név

Osztály

Ugrás hossza

1.

Sörös Laura

6/B

90 cm

2.

Gáspár Annamária

6/B

90 cm

3.

Mida Jennifer

6/B

85 cm

Minden versenyzőnek köszönjük a részvételt! Gratulálunk !

Testnevelés tanszék:
Herczegh Tamás
Tamás Miklós




2014. október


DIÁKOLIMPIA
LABDARÚGÁS

IV. KORCSOPORT

IV. HELYEZÉS

Felkészítő :Horváthné Ritter Katalin





2014. október

DIÁKOLIMPIA
FLOORBALL
III. KATEGÓRIA

I. HELYEZÉS

Berényi Rómeó 6. a
Sárközi Sándor 6. a
Tarjányi Krisztián 6. b
Zsák Alexander 6. b

Felkészítők: Herczeg Tamás, Nagy István Gáborné



2014. szeptember

DIÁKOLIMPIA
LABDARÚGÁS
IV.KATEGÓRIA


II. helyezés

Berényi Rómeó 6. a
Bernáth Sándor 8. b
Gulyás Attila 7. a
Harsányi Krisztián 8. a
Mida Renátó 6. b
Sárközi Sándor 6. a
Szilágyi Szilveszter 7. a
Tarjányi Krisztián 6. b


Felkészítők: Herczeg Tamás, Nagy István Gáborné



2014. szeptember

DIÁKOLIMPIA
LABDARÚGÁS
I. KORCSOPORT

II. HELYEZÉS

Sallói Attila 1.a
Szilágyi Márk Zénó 1.a
Bandor Levente 2.a
Czáboszki Attila 2.a
Bezzeg Dorina Viktória 2.a
Kovács Zoltán Roland 2.a
Orgona Károly Rómeó 2.a
Szilágyi Noel Radamesz 2.a

Felkészítő: Horváthné Ritter Katalin


2014. szeptember

DIÁKOLIMPIA
LABDARÚGÁS
III. KORCSOPORT

I. HELYEZÉS

Berényi Rómeó 6.a
Csiklya Márk 6.a
Góz Lajos 6.a
Lakatos Márk 5.a
Moldován Mihály 6.b
Tamás Norbert 5.a
Tarjányi Krisztián 6.a
Sárközi Sándor 6.a

Felkészítők: Herczegh Tamás, Nagy István Gáborné




Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenübe